· 

[KONKURS] IRIS MUNOS - WYGRAJCIE ZAPROSZENIA NA KONCERT!

Do wygrania darmowe wejściówki na prywatny koncert „Gainsbourg czy Gainsbarra?” w wykonaniu Iris Munos, który odbędzie się w 2021 roku! Nie przegapcie tej niesamowitej i wyjątkowej okazji! Koncert odbędzie się 11 września 2021, kiedy to epidemia, miejmy nadzieję, odejdzie w niepamięć i życia na nowo nabierze kolorów!

Konkurs ważny do 27 listopada do 20h00! 

Udział w konkursie jest bardzo prosty

W tym nowym koncercie Iris Munos ukazuje nam nowe interpretacje piosenek legendy francuskiej muzyki Serge'a Gainsbourga. Wraz ze swoimi muzykami artystka stworzyła melodyczny spektakl mieszający w sobie wszystkie style muzyczne zaczynając od rocka, poprzez funk, pop, reagge... Dodając do każdego z tych styli swój głos i interpretację. Atmosfera koncertu zadowoli nie francuskojęzyczną publiczność, mniej przywiązaną do pikantnych i trudnych tekstów artysty. Koncert jest podróżą poprzez narkotyczno-seksualno-feministyczno-zaangażowane krajobrazy historii Francji i świata. Podróż poprzez rozłamy i przełomy, które sprawiły, że Gainsbourg stał się Gainsbarre'm.

Zasady uczestnictwa w konkursie

W drodze losowania 100 osób otrzyma bezpłatne zaproszenia. 

Iris Munos urodziła się w Perpignan, we Francji, na granicy z Hiszpanią, w wielokulturowej rodzinie, gdzie wychowanie miesza się z artystyczną aktywnością. Jej zamiłowanie do piękna francuskich tekstów zauważyć można było podczas ponad stu koncertów, które zagrała w całej Polsce. Od 2012 roku areną jej wolności stała się Polska. Mieszkając w Poznaniu, Iris dzieli swoje życie pomiędzy nauczanie języka i piosenkę. Jej ostatni recital zatytułowany był: „A gdyby Brel był kobietą?…” Znam zdecydowała się na piosenki Serge’a i elektro - rockową atmosferę, zachwycała publiczność głosem, któremu towarzyszyło jedynie pianino. Wolność i przekonanie: zwycięski duet dla młodej kobiety i jej głosu.